درباره ” های لتو “

امروزه در تمامی دنیا، هنر و خلاقیت به عنوان امری پیشرو در تمامی زمینه ها به شمار می رود. در این میان هنر طراحی ناخن به شاخه مهمی از مد تبدیل شده و در کل دنیا مورد توجه تمامی هنر دوستان قرار گرفته است.

چرا [های لتو] ؟

– حال که هنر فردی بیش از پیش مورد توجه عموم قرار گرفته، تیم [های لتو] مفتخر است از سال 92 همزمان با آغاز فعالیت قانونی خود، به عنوان وارد کننده محصولات طراحی ناخن، لوازم طراحی این هنر را با محوریت خودآرایی و متناسب با سطوح مختلف دانش و خلاقیت برای دوستداران این هنر آماده نماید.

هدف [های لتو] ؟‌

قرار است همه در کنار هم یک گروه حرفه ای و پر جمعیت بسازیم تا هر هنردوست یک هنرمند باشد. [های لتو] این امکان را فراهم نموده تا بتوانید با ابزار ساده ای که در اختیار دارید، خالق زیباترین و ظریف ترین آثار هنری روی دستان خود باشید!

آنچه برای ما بیش از هر چیز اهمیت دارد، آسان شدن مسیر خرید مشتریان از طریق حذف واسطه ها، دسترسی مخاطبان و علاقه مندان در سراسر کشور به محصولات خوب، با تنوع بالا و در نهایت رضایت مخاطبان و مشتریان [های لتو] است. کسانی که به رغم وجود محدودیت های اقتصادی و عدم دسترسی به محصولات با کیفیت و ارزان قیمت، همچنان به مقوله مد و به روز بودن پوشش خود اهمیت می دهند.

خدمات و مزایا

[های لتو] با بکار گیری تیم مجرب خرید و فروش محصولات، پس از بررسی و اطمینان از مرغوبیت کالا ها، همگام با بازار جهانی اقدام به خرید و عرضه محصولات به روز دنیا در زمینه مد، فشن و طراحی ناخن می نماید. بازپس گیری تمامی محصولات [های لتو] پس از خرید تا چند روز، مشکل تردید در خرید مشتریان را برطرف میسازد. همچنین برگزاری جشنواره های فروش و طرح های تخفیفی و ایجاد شرایط ویژه خرید در طول سال از دیگر مزایای فروشگاه بزرگ اینترنتی [های لتو] است. کادر فعال و مجرب پشتیبانی [های لتو]، در تمامی مراحل خرید همراه شما عزیزان بوده و در هر مرحله از خرید، پاسخگوی تمامی مشکلات وسوالات شما خواهند بود.