امروزه در تمامی دنیا، هنر و خلاقیت به عنوان امری پیشرو در تمامی زمینه ها به شمار می رود. در این میان هنر طراحی ناخن به شاخه مهمی از مد تبدیل شده و در کل دنیا مورد توجه تمامی هنر دوستان قرار گرفته است.

چرا لتو ؟

– حال که هنر فردی بیش از پیش مورد توجه عموم قرار گرفته، تیم لتو مفتخر است از سال 92 همزمان با آغاز فعالیت قانونی خود، به عنوان وارد کننده محصولات طراحی ناخن، لوازم طراحی این هنر را با محوریت خودآرایی و متناسب با سطوح مختلف دانش و خلاقیت برای دوستداران این هنر آماده نماید.

هدف لتو ؟‌

  • قرار است همه در کنار هم یک گروه حرفه ای و پر جمعیت بسازیم تا هر هنردوست یک هنرمند باشد. لتو این امکان را فراهم نموده تا بتوانید با ابزار ساده ای که در اختیار دارید، خالق زیباترین و ظریف ترین آثار هنری روی دستان خود باشید!

آنچه برای ما بیش از هر چیز اهمیت دارد، آسان شدن مسیر خرید مشتریان از طریق حذف واسطه ها، دسترسی مخاطبان و علاقه مندان در سراسر کشور به محصولات خوب، با تنوع بالا و در نهایت رضایت مخاطبان و مشتریان لتو است. کسانی که به رغم وجود محدودیت های اقتصادی و عدم دسترسی به محصولات با کیفیت و ارزان قیمت، همچنان به مقوله مد و به روز بودن پوشش خود اهمیت می دهند.

خدمات و مزایا

  • لتو با بکار گیری تیم مجرب خرید و فروش محصولات، پس از بررسی و اطمینان از مرغوبیت کالا ها، همگام با بازار جهانی اقدام به خرید و عرضه محصولات به روز دنیا در زمینه مد، فشن و طراحی ناخن می نماید. بازپس گیری تمامی محصولات لتو پس از خرید تا چند روز، مشکل تردید در خرید مشتریان را برطرف میسازد. همچنین برگزاری جشنواره های فروش و طرح های تخفیفی و ایجاد شرایط ویژه خرید در طول سال از دیگر مزایای فروشگاه بزرگ اینترنتی لتو است. کادر فعال و مجرب پشتیبانی لتو، در تمامی مراحل خرید همراه شما عزیزان بوده و در هر مرحله از خرید، پاسخگوی تمامی مشکلات وسوالات شما خواهند بود.