روابط سرمایه گذاری

به ما اعتماد نکنید !

هر ثانیه ای که شما به این موضوع بپردازید می بایست بهای بیشتری بابت مشارکت با خود به همراه بیاورید و سهم کمتری دریافت کنید.

 

لتو آینده صنعت مد و فشن است. ما با آگاهی به دانش و تخصص خود و بهره گیری از روابط برون¬مرزی در زمینه¬ی تولیدات صنعت مد، در کشورهایی همچون :‌ ایتالیا، انگلیس، روسیه، ترکیه و چین با همکاری تیمی جوان، ایده پرداز، پر استعداد و با انگیزه به دنبال برندینگ و سهم بازار در بازار جهانی هستیم.

وارن بافِت، اقتصاددان، مدیر اجرایی و جزِ پنج فرد ثروتمندِ دنیا می گوید:

” کلید سرمایه‌گذاری این نیست که بسنجید یک صنعت چقدر می‌تواند روی جامعه تاثیر بگذارد یا اینکه چقدر آن صنعت رشد خواهد کرد، بلکه باید مزایای رقابتی هر شرکت را تشخیص داد و مهمتر از همه اینکه این مزایای رقابتی چقدر طول می‌کشد.”

«وارن بافِت»

با اینحال نیازی نیست  استاد دانشگاه و یا متخصص هوافضا باشید. سرمایه گذاری بازی ای نیست که در آن، فردی با ضریب هوشی ۱۶۰ بتواند فردی با ضریب هوشیِ ۱۳۰ را شکست دهد.

روابط سرمایه گذاران نوعی ارتباط و تعامل دو طرفه با سرمایه گذاران، تحلیلگران و سایر ذینفعان است. در این ارتباط، به همان اندازه که شرکت در مورد کسب و کار خود به جامعه سرمایه گذاران توضیح می دهد، به نظرات، انتقادات و پیشنهادات آنها نیز توجه می کند. هدف از موضوع روابط سرمایه گذاران اطلاع رسانی و به روز رسانی دانش جامعه سرمایه گذاران نسبت به اقدامات و فعالیت های شرکت به صورت مستمر می باشد. این امر نه تنها موجب افزایش آگاهی و درک سرمایه گذاران می شود بلکه موجب ارزش گذاری منصفانه سهام شرکت توسط سرمایه گذاران و بهبود نقدینگی شرکت، می شود.

پشت هر سهام، یک شرکت است و تنها یک دلیل واقعی برای افزایش قیمت سهام وجود دارد. شرکت‌ها از عملکرد ضعیف به عملکرد قوی می‌رسند یا شرکت‌های کوچک به شرکت‌های بزرگ تبدیل می‌شوند.

در نهایت، هیچ‌چیز برای سرمایه‌گذار نباید مهمتر از توانایی خوابی آسوده در شب باشد.

با پر کردن فرم زیر و ارسال آن برای ما آمادگی خود را برای این سرمایه گذاری اعلام کنید.

کارشناسان ما پس از بررسی در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.