شرایط و ضوابط

به صفحه قوانین و مقررات وب سایت “های لتو” خوش آمدید

ضمن تشکر از حسن انتخاب و اعتماد شما مشتریان به فروشگاه اینترنتی “های لتو”، به منظور جلوگیری از تضییع حقوق مشتری و شفاف سازی موارد مربوط در روند خرید، لازم میدانیم به چند نکته در این زمینه اشاره کنیم. کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی پوشاک و مد “های لتو” مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و انتظار می رود کاربران محترم نیز خود را ملزم به رعایت قوانین مربوطه بدانند. در صورتی که در قوانین مندرج و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد. استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. لازم به ذکر است ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرش کامل کلیه محتوای این توافق‌نامه از سوی کاربران محترم است.

  1. بارگیری (download) کلیه مطالب و محتوای موجود در وب سایت صرفاٌ به منظور استفاده شخصى و غیر تجارى و با رعایت کلیه تذکرات مربوط به حقوق معنوی مولفین (قانون کپى رایت) و سایر موارد حقوق مالکیت مندرج در مطالب امکان پذیر است.
  2. فروشگاه اینترنتی “های لتو” مفتخر است کلیه سفارشات و کالاهای درخواستی را پس از پرداخت هزینه و انجام کلیه امور آماده سازی به دست مشتریان عزیز برساند. مدت زمان ارسال سفارشات از طریق پیک در شهر تهران، بین 2 الی 24 ساعت، شهرستان ها بوسیله پست پیشتاز بین 2 تا 3 روز کاری و از طریق پست ویژه یا تیپاکس بعد از 1 الی 2 روز کاری پس از ثبت سفارش خواهد بود. ثبت سفارش در وب سایت “های لتو” به معنی ثبت خرید کالا و دریافت کد رهگیری از وب سایت است.
  3. لازم به ذکر است ارسال سفارشات بالای 500 هزار تومان، رایگان است.
  4. محصولات آرایشی بهداشتی و لباس زیر پس از خریداری و ارسال قابل عودت نمی باشند از این رو خواهشمندیم در انتخاب خود دقت لازم را بفرمایید.
  5. کاربر میبایست کلیه اطلاعات درخواستی از قبیل: پست الکترونیک، نام و نام خانوادگی، آدرس، تلفن و… در هنگام ثبت نام یا خرید کالا به‌طور صحیح اعلام نماید. در غیر این صورت مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع اطلاعات ذکر شده بر عهده شخص کاربر است.
  1. کاربران محترم می بایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را به اطلاع وب سایت برسانند. بدیهی است در صورت بروز اشکال در آدرس و تلفن و یا مبهم بودن آن که منجر به ایجاد مشکل در روند ارائه خدمات به مشتریان شود و یا کالا اشتباه ارسال گردد، فروشگاه “های لتو” هیچ گونه مسئولیتی در خصوص خدمات ارائه شده و یا عودت وجه نداشته و کاربر مسئولیت کلیه خسارات وارده را عهده دار می باشد.
  2. مشتریان محترم وب سایت “های لتو” به این نکته توجه باشند که پس از عضویت در وب سایت مسئولیت نگهداری از نام کاربری و رمزعبور و کلیه عملیات انجام شده اعم از خرید و … در وب سایت با نام کاربری ایشان، به عهده کاربر می باشد.