پرسش های متداول

پاسخ به پرسش های متداول

در وب سایت “های لتو” تمامی قوانین و ضوابط در رابطه با حقوق کاربر رعایت شده و می توانید با مطالعه بخش مربوطه از حقوق خود در رابطه با خرید و همکاری با وب سایت “های لتو” مطلع شوید. در بخش ” پاسخ به پرسش” با نحوه کار ” های لتو ” آشنایی بیشتری پیدا کرده و پاسخ سوالات پیش آمده را پیدا نمایید.

ثبت نام و حساب کاربری

ثبت نام از طریق صفحه اصلی و با زدن روی علامت آدمک بالای صفحه امکان پذیر بوده و همچنین می توانید پس از انتخاب محصول مورد نظر در مرحله پرداخت ثبت نام خود را انجام دهید.

با وارد شدن به حساب کاربری می توانید با زدن روی گزینه ویرایش اطلاعات این کار را انجام دهید.

بله در هر لحظه امکان ویرایش اطلاعات و شماره تلفن وجود دارد. لطفا در تکمیل این اطلاعات دقت لازم را بفرمایید زیرا وب سایت هیچگونه مسئولیتی را در قبال ورود اشتباه اطلاعات ندارد.

از گزینه رمز عبور خود را فراموش کرده ام می توانید رمز عبور خود را توسط ایمیل داده شده تغییر دهید. دقت بفرمایید و حتما قسمت Junk در ایمیل خود را نیز چک نمایید.

پیگیری سفارش

تمامی کالاها برند بوده و می توانید برای کسب اطمینان بیشتر با قسمت پشتیبانی سایت تماس گرفته و یا برای ما تیکت ارسال نمایید.

برای کسب اطمینان بهترین گزین شما نماد تجارت الکترونیک بوده که در پایین وب سات قرار گرفته شده و .نماد دو ستاره گواه این بوده که کالای خریداری شده در صحت کامل به دست شما می رسد

در زیر هر محصول یک راهنمای سایز قرار گرفتهکه توسط آن می توانید سایز خود را محاسبه نمایید. علاوه اینکه سایز هر محصول در زیر آن قرار داده شده و پیش از سفارش باید انتخاب شود.

این کار تا پیش از مرحله پردازش ارسال قابل انجام است و مبلغ با کسر 9 درصد مالیات ارزش بر افزوده طی زمانی که پشتیبانی اعلام کند، عودت می گردد.

های لتو تمام تلاش خود را برای بروز نگه داشتن محصولات انجام میدهد اما در صورت بروز این مشکل از پشتیبانی برای عودت مبلغ واریز شده با شما تماس گرفته می شود.

بله به صورت 24 ساعته امکان ثبت سفارش وجود داشته و در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد. با استفاده از وب سایت های لتو می توانید در تمامی ساعت روز خرید خود را انجام دهید.

پشتیبانی از شنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 الی 18 بر سفارش های انجام شده وجود دارد.

پرداخت

در حال حاضر تنها از طریق درگاه پرداخت سامان کیش امکان پذیر می باشد.

خیر اما اگر در تهران هستید امکان پرداخت درب منزل را خواهید داشت.

خیر مگر در شرایط خاص و هماهنگی با مشتری و تماس پشتیبانی

خیر

برای کسب اطمینان نماد تجارت الکترونیکی دو ستاره گواه این خواهد بود که پرداختی امن را خواهید داشت.

ارسال

مدت زمان ارسال سفارشات از طریق پیک در شهر تهران، بین 2 الی 24 ساعت، شهرستان ها بوسیله پست پیشتاز بین 2 تا 3 روز کاری و از طریق پست ویژه یا تیپاکس بعد از 1 الی 2 روز کاری پس از ثبت سفارش خواهد بود. ثبت سفارش در وب سایت “های لتو” به معنی ثبت خرید کالا و دریافت کد رهگیری از وب سایت است.

امکان دریافت سفارش در همان روز ثبت سفارش تنها در صورتی که آدرس ثبت شده در تهران بوده و پیش از ساعت 12 ظهر پرداخت انجام شده باشد وجود خواهد داشت.

حداکثر زمان تحویل سفارش در تهران 8 ساعت و در شهرستان بستگی به مسافت و عملکرد پست خواهد داشت.

خدمات پس از فروش و عودت کالا

در شرایط فعلی و شیوع ویروس کرونا مقدور نمی باشد.

با پشتیبانی تماس گرفته شود تا دلیل مغایرت بررسی گردد.

با پشتیبانی تماس گرفته شود تا مورد نقص پیگیری و بررسی شود.

برای مشخص شدن زمان عودت مبلغ از پشتیبانی با شما تماس گرفته خواهد شد.